Wspaniałe wieści z Halowych Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody!

Wspaniałe wieści z Halowych Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody! Klubowicze JKS Barłomino podbili sopocką arenę i zdobyli fantastyczne wyniki, sprawiając ogromną radość swoim sympatykom i przyjaciołom z klubu.

Adam Nicpoń & Cycera stanęli na najwyższym stopniu podium w kategorii Senior! To były trzy dni bezbłędnych występów, podczas których Adam i jego niezastąpiona partnerka, Cycera, nie oddali prowadzenia w zawodach. To największe osiągnięcie zarówno zawodnika, jak i klaczy, którzy już zdobyli serca publiczności swoim niesamowitym występem.

Wysiłek i talent pary: Iga Biegalskiej & Doravella został doceniony dzięki drugiemu miejscu w kategorii Młodzi Jeźdźcy. To kolejny sukces tej znakomitej pary!

Iga Biegalska & Canabaz wywalczyli dziesiąte miejsce w kategorii Senior. Młody wiek zawodniczki nie przeszkodził w zdobyciu doświadczenia w wyższych kategoriach.

Zuzia Golicka & For Flix oraz Zuzanna Golicka & Arrow Z również zasługują na ogromne uznanie za zajęcie piętnastego miejsca w kategorii Senior i Ladies odpowiednio.

Gratulujemy naszym świetnym zawodnikom oraz ich niezastąpionym rumakom za wspaniałe występy, które na długo pozostaną w pamięci.