Aktualności

Egzamin na odznaki jeździeckie

Wyznaczanie sobie celów w sporcie jest kluczowym elementem motywacji, monitorowania postępów oraz rozwoju osobistego. Pozwala to sportowcom nie tylko na osiąganie sukcesów sportowych, ale także na własny rozwój. 

CZYTAJ

Sezon halowy zamknięty z przytupem!

W miniony weekend zakończyły się ostatnie w sezonie halowym zawody w Barłominie! Prawie 150 koni zaprezentowało swoje umiejętności podczas dwóch dni rywalizacji w skokach przez przeszkody. 

CZYTAJ

Wspaniałe wieści z Halowych Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody!

Klubowicze JKS Barłomino podbili sopocką arenę i zdobyli fantastyczne wyniki, sprawiając ogromną radość swoim sympatykom i przyjaciołom z klubu.

CZYTAJ

Sukces Zawodniczek JKS Barłomino na Halowych Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu 2024 w Radzionkowie

Podczas Halowych Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu, które odbyły się w miniony weekend w Radzionkowie, klub JKS Barłomino stanął na podium dzięki doskonałym występom swoich zawodniczek.

CZYTAJ

Najlepszy młodzieżowy klub jeździecki w Polsce

W 2023 roku JKS Barłomino zyskało zaszczytny tytuł najlepszego młodzieżowego klubu jeździeckiego w Polsce. To wielkie wyróżnienie zostało osiągnięte dzięki niekwestionowanym talentom jak Iga Biegalska, Mistrzyni Polski w Skokach przez Przeszkody oraz dziewiąta…

CZYTAJ

Ujeżdżeniowe top ogiery

Nasze dwa wybitne ogiery, Peregrino (Ferguson x Ferdeaux) i Morrison (Millenium x Don Frederico), uzyskały prestiżową licencję “Approved” AES podczas ocen AES Stallion Grading w Salio. Peregrino dołączył do grona czołowych ogierów w 2024 roku, podczas gdy Morrison uzyskał swoją licencję w 2023 roku…

CZYTAJ

Zobacz więcej aktualnośći