Infrastruktura
obiektu

Kryta ujeżdżalnia

Kryta ujeżdżalnia o wymiarach 25 m x 63 m, z profesjonalnym podłożem kwarcowym. Wyposażona w pomieszczenia gospodarcze i magazynowe, paszarnię, pralnię, pomieszczenie klubowe wraz z restauracją z widokiem na plac treningowy. Ujeżdżalnia może pełnić funkcję samodzielnego i niezależnego zaplecza przy wszelkiego rodzaju imprezach, nie tylko jeździeckich.

Stajnia 1

Mieści obecnie 12 boksów dla koni o powierzchni 11 m², siodlarnię oraz paszarnię.

Stajnia 2

Mieści 26 boksów dla koni o powierzchni 12 m², siodlarnię, solarium, myjkę, paszarnię oraz zaplecze socjalne. Ze stajni jest bezpośrednie wejście na krytą ujeżdżalnię.

Stajnia angielska

Składa się z 9 boksów o wymiarach 12 m², mieści się bezpośrednio przy padokach.

 

Maneż

Obiekt o wymiarach 70 m x 40 m, przygotowany w oparciu o profesjonalną budowę podłoża kwarcowego wraz z systemem drenażowym i nawadniającym. Jest w pełni oświetlony.

Kryta karuzela z lonżownikiem

Karuzela na 9 koni w bezpośrednim sąsiedztwie stajni, z zadaszonym wewnętrznym lonżownikiem. Zarówno karuzela jak i lonżownik są w pełni oświetlone.

Padoki

Mając na względzie dobre samopoczucie naszych koni, stworzyliśmy dla nich przestronne, trawiaste padoki o powierzchni 10 hektarów.

Kort tenisowy

Na terenie ośrodka znajduje się kort tenisowy o nawierzchni ze sztucznej trawy.

Apartamenty ze wspólną bawialnią

Do dyspozycji gości na terenie klubu znajdują się nowoczesne pokoje gościnne oraz budynek wspólny z kuchnią, jadalnią, salą telewizyjną oraz częścią SPA z sauną, jacuzzi oraz siłownią.

Zobacz galerię